Akcesoria skórzane

Mata skórzana na biurko

Podkładka na biurko ze skóry naturalne - również na blat

Podkładka, mata pod biurko wykonana ze skóry naturalnej cielęcej. Miękka w dotyku, odporna na otarcia, wystarczająco sztywna aby zapewnić przestrzeń roboczą dla myszki i klawiatury. Mata wraz ze wzmacnianym spadem zapobiegającym poślizgowi. Jakość i najniższa cena gwarantowana przez producenta - Skóral.

Wymiary:75 cm x 55 cm
Dostępne kolory:czarny, jasny brąz, brąz, ciemny brąz, ciemna zieleń

Możliwość pełnej konfiguracji podkładki - koloru i wymiaru w zależnośći od dostępności.

Zamówienia prosimy składać za pośrednictwem maila firma@skoral.com, messengera lub telefonicznie (601 432 035).

od 290 zł z VAT

Wysyłka na terenie całego kraju.

Czas realizacji od 2-10 dni roboczych.

Firma Skóral produkuje akcesoria skórzane z najwyższą jakością w swojej pracowni w Krakowie. Każda skóra dobierana jest tak aby mata była jak najbardziej jednolita kolorowo i fakturowo.

Rabat na podkładki przy zamówieniach hurtowych.

Masz pomysł na swoje akcesoria skórzane? Skontaktuj się z nami a my zrealizujemy Twój pomysł.

+48 12 423 12 20
+48 601 432 035
firma@skoral.com

Mata skórzana na myszkę i klawiaturę na biurku
Mata skórzana oliwkowa - Producent
Podkladka skórzana ciemny brąz - Producent

od 290 zł z VAT

Dlaczego podkładka skórzana?

Naturalna skóra to świetny materiał, który jest niezwykle wytrzymały. Historia produkcji skóry sięga do kilku tysięcy lat przed naszą erą. Wtedy Egipcjanie używali skóry naturalnej do wytworzenia odzieży, butów, rękawiczek skórzanych oraz innych akcesriów życia codziennego.

Świat się zmienił, a z nim jakość i sposób korzystania z tego dobra naturalnego. Produkty skórzane wciąż cieszą się renomą i uznaniem w codziennym użytkowaniu. Skóra przede wszystkim jest bardzo delikatnym materiałem, przyjemnym w dotyku oraz bardzo estetycznym.

Podczas używania podkładki nasze dłonie oparte są o powierzchnie skóry, która umożliwia aborbcji wilgoci a następnie jej uwalniania. Bardzo ważna rzecz dla alergików - skóra nie pochłania kurzu.

Stylowa podkładka w Twoim biurze

Skóra to niezwykle oryginalny materiał. Każda podkładka jest oryginalna i ma swoje cechy - niepowtarzalna faktura, na której czasami mogą pojawić się zmarszczki. Ten naturalny wygląd dodaje całemu pomieszczeniu szyku i elegancji. Naturalna skóra to nigdy nie wychodzący z mody dodatek do każdego biurka, stołu i innej powierzchni.

Starzenie się skóry

Skórzane produkty starzeją się w ładny sposób. Z latami na skórze pojawia się patyna, która delikatnie błyszczy. Stanowi to pewny urok skórzanych wyrobów.

Skóra syntetyczna a skóra naturalna

W XX wieku pojawiły się na rynku wyroby skóropodobne. Cechuje ich dość tania produkcja. Niestety metariały syntetyczne nie mają tych samych właściwości co skóra naturalna. Skóra syntentyczna, inaczej skaj, nie właściwości termoizolacyjnych, absorbcyjnych - nie oddycha. Skóra ta również nie starzeje się, często ulega rozwarstwieniu i nie jest tak wytrzymała jak skóra naturalna.